50aastat on vastu pidanud Rootsis paigaldatud fassaad
40protsenti väiksemad küttearved võrreldes eelneva olukorraga
300+korteriühistut on valinud krohvi asemel Marmoroci
26värvitooni mida annab vastavalt soovile kombineerida

Fassaadi uuendamise protsess

Soovi korral pakume korteriühistutele ka peatöövõttu.

Loe lähemalt

Kõige parem on muidugi, kui kaasate fassaadieksperdi juba protsessi alguses, enne projekteerimisi ja rahastuste küsimist. Nii saame omalt poolt anda kohe ülevaate just teie majaga seotud ohtudest/eripäradest, et oskaksite neid arvesse võtta.

Oleme viimastel aastatel pakkunud korteriühistutele ka peatöövõtu teenust, kus aitame teil samaaegselt lahendada ka ventilatsiooni, akende, katuste jm seotud küsimused. Nii on teil üks kontakt ning üks vastutaja lisaks väga hästi hingavale ja praktiliselt hooldusvabale Marmoroc fassaadile.

Kodulehelt leiad veel Marmoroci eelised ning fassaadikivide ülevaate. Kõik küsimused on alati rohkem kui oodatud.

Marmoroc on kõige vastupidavam fassaad - see tähendab vähem hooldustöid Sinu jaoks järgmise 20 aasta jooksul

Mis juhtub, kui te meile oma soovidest teada annate

1. Kontakt

Kontakti võib võtta ka veel konkreetset nägemust omamata ja selleks ei pea täitma eelnevalt meie kalkulaatorit. Tegelik tööde maht ja maksumus selgub nagunii alles peale projekti ja rahastuse kinnitamist. Küll aga saame nii teile seoses teie majaga juba konkreetseid näpunäiteid jagada, millele esmajoones tähelepanu pöörata, ning aidata teil leida näiteks Kredexi konsultant või asjalik projekteerija.

2. Meie spetsialist tuleb maja vaatama

Iga maja on natuke erinev – mõnel on korstnad seina küljes, teisel on vaja ka rõdud korda teha, viilkatuste puhul on vaja ette näha katuse soojustusega sidumine (kui see üldse juba tehtud on) jm. Et oskaksime oma kogemusest nõu anda ning juhtida tähelepanu kohe alguses olulistele detailidele, tuleb meie spetsialist teie maja kindlasti üle vaatama.

3. Ütleme ligikaudse hinna soovitud töödele

Kui oleme küttesüsteemid, katuse ja ka muud elemendid üle vaadanud, on meil endal selgem, mida oleks vaja teha, ning saame selle pealt ka prioriteedid paika panna. Seejärel ütleme ka ligikaudse hinna nende tööde tegemisteks, et saaksite seda edasistel sammudel arvesse võtta.

4. Projekteerimine ja rahastuse hankimine

Soovi korral saame teid aidata projekteerijate leidmisel. Oleme teinud koostööd mitmete heade tegijatega, keda julgeme edasi soovitada.

Rahastuse osas soovitame kindlasti kaasata ka Kredexi toetusi – nende konsultantide nimekirja leiate Kredexi kodulehelt.

5. Lõpliku hinnapakkumise tegemine, tööde alustamine

Peale rahastuse saamist saame teha lõpliku hinnapakkumise ja vaadata, mis tööd täpsemalt eelarvesse jäävad. Kui pakkumine on sobiv, alustame teie maja kordategemisega.

Klientide tagasiside meie tehtud tööle

Erek OÜ renoveeris KÜ Mahtra 44 kortermaja (valmis 2022).
KÜ juhatus kaalus pikalt maja osalist renoveerimist ja otsiti erinevaid lahendusi soojustamiseks.
Pika analüüsi tulemusel valiti Marmoroci fassaadikivi.
Suhtlus oli nii enne tööde algust kui ka tööde ajal hea ja professionaalne.
Elanikud ja juhatus on rahul töö kvaliteedi ja tulemusega.
Renoveeritud osa on nüüd väga soe ja pikaajaliselt ilus.
Elanike poolt esitatud küsimustele on vastatud kiirelt ja rahuldavalt.
Tööde tegemise protsess sujus, ehitajad tegid koostööd pakkusid ka oma lahendusi välja.
Suure tänud tehtud tööde eest!

Töö oli kiire ja kvaliteetne. Objekti saadi valmis kiiremaks ajaks kui oli ette määratud. Suur, suur aitäh Teile!

Head Ereki omad.

Head uut aastat, piisavalt tööd ja palju rahulolevaid ning rõõmsaid kliente!

Soovin tänada Teid meie maja eeskujuliku renoveerimise eest. Teie töö on väga hästi tehtud, maja on nüüd soe ja väga kaunis.
Te töötasite kiiresti, kõik ilmnenud uued probleemid fassaadi soojustamisel lahendasite kärmelt ning asjatundlikult, kunagi ei jäänud töö seisma ei materjalide tarne ega insenerlahenduse pärast.
Ja mis on ka väga tähtis, kvaliteedi ning hinna suhe on igati õiglaselt paigas.

Veelkord tänades ja head soovides
KÜ ÄÄRE 2 kõigi elanike nimel
Anneli Asperk, juhatuse liige

Kui planeerisime maja fassaadi renoveerida jäi sõelale mitmeid lahendusi, kuid otseseid eelistusi meil tol hetkel polnud. Uurides lähemalt Marmoroci kohta sai selgeks, et tänu toote erinevatele omadustele on see meie edetabelis esimesel kohal. Suhtlus enne tööde algust oli väga professionaalne ja saime kindluse, et ettevõte vastab ootustele ning toode on see mida tahame. Selles veendusime ka siis kui algasid "päris" tööd. Protsess oli sujuv ning eriti kõrgelt hindan seda, et mehed mõtlesid platsil kaasa ja pakkusid välja lahendusi, mille peale ise ei oleks tulnud. Selle koostöö tulemusena võin öelda, et tulemus on parem kui ise oleksin suutnud ette planeerida või kujutada.

Veel kord aitäh sooja ja ilusa kodu eest.

2012.a. alguses renoveerimise plaani pidades sai palju ringi sõidetud ja vaadatud lähemalt neid korda tehtud maju, et selgusele jõuda, mis head ja vead. Tulemuseks rahulolematus.

Krohvitud majadel mõne aasta pärast värv tuhmunud, praod, vee- ja vandalismikahjustused jne. Järeldus, et hoolduse vajadus tekib suhteliselt ruttu ja see vajab jälle raha. Renoveerimistega seotud laenu tagasimakse kestab 15-20 aastat, lisalaen oleks elanikele liiast.

Ajakirjas „Elamu“ vist mingis 2011.a. numbris oli pikk ja põhjalik artikkel marmoroci fassaadikivist ja see köitiski tähelepanu.

Ja tõesti parim lahendus. Kivi ilus, värviline, värvivalik suur, vastupidav, ei vaja mingit hooldust ja lisafinantse, kestab aastakümneid. Kui mõne kiviga midagi juhtubki, siis selle uuega asendamine on imelihtne ja ei võta minutitki. Meie maja fassaad sai valmis 2012.a. jõuludeks ja olen siiani asendanud 4-5 kivi.

Olime tollal Viljandis nö. „esimeseks pääsukeseks“, aga nüüdseks siin juba 10 kortermaja Marmoroc kattega – üks ilusam kui teine.

Minu plastikfassaad oli aja jooksul enda peale kogunud igasugust "loodust" ning nägi määrdunud ja kole välja. Siin-seal oli erineva inimtegevuse tulemusel seintes augud, mida lappida ei õnnestunud ning kogu paneel vahetus eeldas kogu auguga seina lahtivõtmist.

Kümne aasta jooksuil on ka Marmoroc enda pealee ja vuukidesse "loodust" kogunud, kuid erinevalt plastikust ei näe Marmoroc määrdunud ja kole välja, vaid on säilitanud oma algse kena välimuse.

Lisaks on katkise Marmoroci kivi vahetus imelihtne ning võtab aega kõigest mõne minuti.

Meie esimeseks eesmärgiks oli tutvuda firma taustaga, otsida teie poolt soojustatud objekte ja saada objektide valdajatelt tagasisidet nii tehtud tööde kui ka firma juhtkonna kohta.

Kuna kõikidelt objektidelt saadud vastused olid väga positiivsed, tegi juhatus kindla otsuse valida fassaadi soojustamiseks just EREK OÜ.

See valik oli väga õige: objektil töötas tublide töömeeste brigaad, töö laabus tõrgedeta, ehitusobjektil oli pidev firmapoolne kontroll ja tehtud tööde ülevaatamine, ehituslepingu tähtaegadest peeti kinni.

Õige fassaadi soojustamine koos vana küttesüsteemi väljavahetamisega vähendas küttekulusid 50% võrra.See on väga hea tulemus.

Nii juhatus kui maja elanikud on siiani tehtud otsusega väga rahul.

Meie maja renoveeriti a. 2016-2017. Välisviimistluse valimisel vaatasime nii krohvi kui ka plaatviimistluste poole. Arutasime, kaalusime kuni reklaamide kaudu jõudis meieni Marmoroc – et tugev, ilmastikule vastupidav ja praktiliselt hooldusvaba ning seda kõike väga pikka aega. Kaalukeeleks sai naabermaja - oma silm on kuningas ja lisaks eelpool toodule nägime selle maja pealt ära, et see kivikene on ka väga ilus. Kuidas reklaamlausetega lood on – vara veel ütelda, aga praegu oleme rahul.

Mahtra 44KÜ Mahtra 44 juhatus, Tallinn
Peetri 20, PaldiskiKÜ Peetri 20 juhatus, Paldiski
Anneli Asperk, KÜ ÄÄRE 2 juhatuse liige
Mikk Tasa
Lea Jürimäe
Tõnu PärnaEraklient
Valentina ValtsonKÜ juhataja
Valli Veigel
Võta ühendust