50aastat on vastu pidanud Rootsis paigaldatud fassaad
40protsenti väiksemad küttearved võrreldes eelneva olukorraga
300+korteriühistut on valinud krohvi asemel Marmoroci
26värvitooni mida annab vastavalt soovile kombineerida

Marmoroc fassaadi hind

Soovi korral pakume korteriühistutele ka peatöövõttu.

Loe lähemalt

Hind on fassaadikatte valikul üks väga tähtis moment, kuid kindlasti on veel tähtsam see, et vale tegutsemisega ei pandaks oma maja “kilekotti”, andmata niiskusele võimalust välja pääseda.

Näiteid selliste vigade kohta võib leida ka meie enamarenenud naabrite – soomlaste juures ja kahjusid hinnatakse täna miljardites eurodes.

Niiskusest ja seinakonstruktsioonide kahjustustest ning seal sees tekkinud hallitusest ja seentest on inimesed haigestunud allergilistesse haigustesse. Head retsepti, mida selliste kahjustatud seintega ette võtta, pole vist veel leiutatud.

Seega enne, kui teed oma otsuse ainult hinna põhjalt, veendu, et oled tutvunud:

Marmoroci fassaadikivi eelistega

Meie teenuse protsessiga

Marmoroc on kõige vastupidavam fassaad - see tähendab vähem hoodlustöid Sinu jaoks järgmise 20 aasta jooksul

Millest sõltub Marmoroc fassaadi hind

Kui suur on fassaadi pind? Vaja on teada maja neto pinda ehk ruutmeetreid, millest on maha arvestatud avatäidete (uksed, aknad) suurused. Kui endal tekib raskusi, siis on võimalik edastada meile joonised või kohale kutsuda Marmoroci spetsialistid, kes aitavad selle töö ära teha.

Värvitoon. Kuna Marmoroc on toodetud looduslikest materjalidest, siis erinevate värvide saamiseks tuleb lisada värvipigmenti. Nagu ka värvipoodides on värvilised toonid kallimad kui valge, kehtib sama Marmoroci puhul. Kivitoonide näidiseid saab vaadata ning täpsemalt uurida meie kontorites Raplas ja Tallinnas. Kui endal ei ole võimalik kohapeale tulla, siis saame saata kivi näidised teile sobivasse pakiautomaati.

Soojustuskihi paksus ja valitava villa kvaliteediklass. Soovitame ja oleme ka ise kasutanud Isoveri kvaliteetseid seina villasid KL-35 ja KL-33. Kasutada ei soovita me “penolaadseid” soojusteid, kuna siis läheks üks Marmoroci suur eelis – fassaadi “hingamine” kaduma.

Osaliselt immutatud puidust roov või metallroov. Siiani oleme alati kasutanud metallroovi 9-kordsete majade katmisel, sest tuletõrje nõudmised nõuavad sel puhul lisa immutust, mis muudab hinnad praktiliselt võrdseks.

1. Marmoroc seinakate (1 m² sisaldab)
36.9 €/m²
1 m² valgeid (111) Marmoroc 6M kive
3,8jm paigaldusliistu
2. Hinnalisad:
Värvitoonile
2.6 €/m²
Nurgakividele
15 €/jm
3. Paigaldusmaterjalid:
Nurgikud, kruvid, tüüblid, puitlatid jms
11 €/m²
4. Soojusti:
150mm mineraalvill tuuletõkkeplaadiga
8.3 €/m²
5. Akende ääristuse plekid
al 6 €/jm
6. Sokli sulgemis ja tuulutusprofiil
al 3.9 €/jm
7. Paigaldustööd:
Marmoroci paigaldus koos soojustusega
35 €/m²
Plekkide paigaldus
8 €/jm
8. Tellingud koos paigaldusega:
8€/m²
9. Transport ja tõstetööd:
6,5% kalkulatsiooni maksumusest.
10. Kaudsed kulud:
6,5% kalkulatsiooni maksumusest.
Hindadele lisandub käibemaks.

Kalkulatsioon

Toode / teenus
Hind
Kogus
Summa
1. Marmoroc seinakate !
36.9 € / m²
0.00
2. Värviline (hinnalisa) !
2.6 € / m²
0.00
3. Nurgakivid
15 € / jm
0.00
4. Paigaldusmaterjalid !
14.00 € / m²
0.00
5. Soojusti !
13.30 € / m²
0.00
6. Akende ääristuse plekid !
9.00 € / jm
0.00
7. Sokli sulgemis- ja tuulutusprofiil !
4.90 € / jm
0.00
8. Tellingud koos paigaldusega
8.00 € / jm
0.00
9. Paigaldustööd !
35 € / m²
0.00
Plekkide paigaldus !
8.00 € / jm
0.00

Hindadele lisandub käibemaks

Transport
0.00
Muud kulud
0.00
Kokku
0.00
Koos km
0.00

  Marmoroci saab paigaldada igal aastaajal- see võimaldab ehitada fassaadi kiirelt ning efektiivselt

  Mida kliendid meist räägivad

  Head Ereki omad.

  Head uut aastat, piisavalt tööd ja palju rahulolevaid ning rõõmsaid kliente!

  Soovin tänada Teid meie maja eeskujuliku renoveerimise eest. Teie töö on väga hästi tehtud, maja on nüüd soe ja väga kaunis.
  Te töötasite kiiresti, kõik ilmnenud uued probleemid fassaadi soojustamisel lahendasite kärmelt ning asjatundlikult, kunagi ei jäänud töö seisma ei materjalide tarne ega insenerlahenduse pärast.
  Ja mis on ka väga tähtis, kvaliteedi ning hinna suhe on igati õiglaselt paigas.

  Veelkord tänades ja head soovides
  KÜ ÄÄRE 2 kõigi elanike nimel
  Anneli Asperk, juhatuse liige

  Kui planeerisime maja fassaadi renoveerida jäi sõelale mitmeid lahendusi, kuid otseseid eelistusi meil tol hetkel polnud. Uurides lähemalt Marmoroci kohta sai selgeks, et tänu toote erinevatele omadustele on see meie edetabelis esimesel kohal. Suhtlus enne tööde algust oli väga professionaalne ja saime kindluse, et ettevõte vastab ootustele ning toode on see mida tahame. Selles veendusime ka siis kui algasid "päris" tööd. Protsess oli sujuv ning eriti kõrgelt hindan seda, et mehed mõtlesid platsil kaasa ja pakkusid välja lahendusi, mille peale ise ei oleks tulnud. Selle koostöö tulemusena võin öelda, et tulemus on parem kui ise oleksin suutnud ette planeerida või kujutada.

  Veel kord aitäh sooja ja ilusa kodu eest.

  2012.a. alguses renoveerimise plaani pidades sai palju ringi sõidetud ja vaadatud lähemalt neid korda tehtud maju, et selgusele jõuda, mis head ja vead. Tulemuseks rahulolematus.

  Krohvitud majadel mõne aasta pärast värv tuhmunud, praod, vee- ja vandalismikahjustused jne. Järeldus, et hoolduse vajadus tekib suhteliselt ruttu ja see vajab jälle raha. Renoveerimistega seotud laenu tagasimakse kestab 15-20 aastat, lisalaen oleks elanikele liiast.

  Ajakirjas „Elamu“ vist mingis 2011.a. numbris oli pikk ja põhjalik artikkel marmoroci fassaadikivist ja see köitiski tähelepanu.

  Ja tõesti parim lahendus. Kivi ilus, värviline, värvivalik suur, vastupidav, ei vaja mingit hooldust ja lisafinantse, kestab aastakümneid. Kui mõne kiviga midagi juhtubki, siis selle uuega asendamine on imelihtne ja ei võta minutitki. Meie maja fassaad sai valmis 2012.a. jõuludeks ja olen siiani asendanud 4-5 kivi.

  Olime tollal Viljandis nö. „esimeseks pääsukeseks“, aga nüüdseks siin juba 10 kortermaja Marmoroc kattega – üks ilusam kui teine.

  Minu plastikfassaad oli aja jooksul enda peale kogunud igasugust "loodust" ning nägi määrdunud ja kole välja. Siin-seal oli erineva inimtegevuse tulemusel seintes augud, mida lappida ei õnnestunud ning kogu paneel vahetus eeldas kogu auguga seina lahtivõtmist.

  Kümne aasta jooksuil on ka Marmoroc enda pealee ja vuukidesse "loodust" kogunud, kuid erinevalt plastikust ei näe Marmoroc määrdunud ja kole välja, vaid on säilitanud oma algse kena välimuse.

  Lisaks on katkise Marmoroci kivi vahetus imelihtne ning võtab aega kõigest mõne minuti.

  Meie esimeseks eesmärgiks oli tutvuda firma taustaga, otsida teie poolt soojustatud objekte ja saada objektide valdajatelt tagasisidet nii tehtud tööde kui ka firma juhtkonna kohta.

  Kuna kõikidelt objektidelt saadud vastused olid väga positiivsed, tegi juhatus kindla otsuse valida fassaadi soojustamiseks just EREK OÜ.

  See valik oli väga õige: objektil töötas tublide töömeeste brigaad, töö laabus tõrgedeta, ehitusobjektil oli pidev firmapoolne kontroll ja tehtud tööde ülevaatamine, ehituslepingu tähtaegadest peeti kinni.

  Õige fassaadi soojustamine koos vana küttesüsteemi väljavahetamisega vähendas küttekulusid 50% võrra.See on väga hea tulemus.

  Nii juhatus kui maja elanikud on siiani tehtud otsusega väga rahul.

  Meie maja renoveeriti a. 2016-2017. Välisviimistluse valimisel vaatasime nii krohvi kui ka plaatviimistluste poole. Arutasime, kaalusime kuni reklaamide kaudu jõudis meieni Marmoroc – et tugev, ilmastikule vastupidav ja praktiliselt hooldusvaba ning seda kõike väga pikka aega. Kaalukeeleks sai naabermaja - oma silm on kuningas ja lisaks eelpool toodule nägime selle maja pealt ära, et see kivikene on ka väga ilus. Kuidas reklaamlausetega lood on – vara veel ütelda, aga praegu oleme rahul.

  Anneli Asperk, KÜ ÄÄRE 2 juhatuse liige
  Mikk Tasa
  Lea Jürimäe
  Tõnu PärnaEraklient
  Valentina ValtsonKÜ juhataja
  Valli Veigel
  Anna meile oma huvist ja värvitoonist teada - saadame sulle näidiskivi koju vaatamiseks
  Meile omistatud tunnustused
  Võta ühendust